دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زندگی بهتر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زندگی بهتر

کتاب زندگی بهتر از مجله ویستا به بررسی مباحثی همچون نکته‌های زندگی، مهارت مشکل‌گشایی، مشق صبر، مدیریت خود، گسترش آسایش، قانون‌های ثروتمندان و غیره می‌پردازد.

در بخشی از کتاب زندگی بهتر می‌خوانیم:

اما مقصد... روستایی در نقطه صفر مرزی، بر کرانه‌های ارس. فرصتی مهیا شد تا قریب 12 ساعت در این فضا تنفس کنم. این تنفس کوتاه را قدر می‌دانستم. چرا که حالا دیگر خیلی خوب می‌فهمم که چه دارد در این شهرها بر سرمان می‌آید. اشتباه نکنید. نقل آلودگی هوا و مونوکسید کربن و... نیست. که اگر اینگونه می‌بود باز جای شکرش باقی بود.

آنجا، که روستایش می‌خوانند، هنوز هم با همه تغییراتی که نسبت به 2 دهه قبل پذیرفته، لااقل مجال نفس کشیدن را برای «انسان» باقی گذارده است.
آن جا هنوز هم خیلی چیزها، «خودشان» هستند.
هیچ چیز «بزک کرده» نیست.
آدمها، بی هیچ «افزودنی» یا «کاستنی»، آدمند.
سلام‌ها و جواب‌ها، همان است که هست.
خورشید، خودش است. موعد طلوع و غروبش همان است که هست.
«ساعت»‌ی در کارنیست. آدم‌ها با «آفتاب» بیدارند، با «آفتاب» عرق می‌ریزند و با «آفتاب» نیز خوابند و چه زیباست اینگونه خفتن و بیدار گشتن.

کلمات کلیدی: مجله های ویستا، دانلود مجله ویستا، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، راه و روش زندگی، تحقیق راه زندگی، راه زندگی چیست، راه زندگی موفق، بهترین راه زندگی، ویژگی زندگی خوب، موفقیت در زندگی، رسیدن به موفقیت،

برای دانلود کتاب زندگی بهتر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.