دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اشتباهات اکبر آقا و کبری خانم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اشتباهات اکبر آقا و کبری خانم

رحمت پوریزدی در کتاب اشتباهات اکبر آقا و کبری خانم، به زبان شیرین طنز و در قالب داستان‌های کوتاه به مهم‌ترین خطاهای شناختی می‌پردازد.

او تلاش کرده تا فکرهای برخی از آدم‌ها را که کارخانه‌ای از امواج منفی هستند و نیروی منفی را به خود و دیگران تلقین می‌کنند و باعث افسردگی و شکست در زندگی خویش و دیگران می‌شوند، عوض کند و به جای آن نعمت و قدرت مثبت اندیشی را جایگزین نماید. 

خطاهای شناختی، تحریفات و تله‌های ذهنی، واژگانی هستند که امروزه فراوان بر زبان و قلم روان‌شناسان جاری است و هر فردی در پی شناخت و درمان آن است. 

در بخشی از کتاب اشتباهات اکبر آقا و کبری خانم می‌خوانیم:

روزی روزگاری که هوا نه گرم بود نه سرد، کبری خانم به اکبر آقا گفت: اکبری جون! هر چه نگاه می‌کنم می‌بینم زندگی طاهره با غلام خیلی از ما بهتره. خونه‌ی اونا یک وجب از ما بزرگ‌تره، به‌جای یک الاغ دو الاغ دارند، طویله‌ی گوسفنداشون مجهز به سیستم آبخوریه، تازه اگر طاهره دست به آهن بزنه طلا می‌شه و بچشون هم توی مکتب‌خانه‌ی بالای شهر درس می‌خونه؟ ولی ما چی؟ همیشه «هشتمونه گِرو نُه»، اگر تنُبان داشته باشیم کِش نداره، اگر کِش داشته باشیم تُنبان نداریم. قند داریم چایی نیست، چایی هست قند نیست...

برخی افراد عادت به چشم و هم‌چشمی کرده‌اند و همواره خط‌کشی به همراه خود دارند و ظاهر زندگی دیگران را متر می‌کنند؛ و به این نتیجه می‌رسند که فلانی از من بهتر است از من موفق‌تر و شادتر است. ولی من چی؟ همیشه بازنده و افسرده و دست به هر کاری می‌زنم خراب می‌شود...

کلمات کلیدی: داستان طنز، مجموعه داستان کوتاه اشتباهات اکبر آقا و کبری خانم، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه اشتباهات اکبر آقا و کبری خانم، دانلود داستان کوتاه اشتباهات اکبر آقا و کبری خانم، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب اشتباهات اکبر آقا و کبری خانم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.