افزودن کتاب
»

آپلود کتاب، مجله و کتاب صوتی جهت انتشار در کتاب سبز


کتاب سبز با هدف جمع آوری، ساماندهی، معرفی و انتشار کتاب‌ها، مقاله‌ها و مجله‌های الکترونیکی، امکان افزودن کتاب به سایت کتاب سبز را برای کاربران، نویسندگان، ناشران و سایر علاقمندان فراهم کرده است.


شرایط پذیرش کتاب‌ها

هدف کتاب سبز انتشار تمامی کتاب‌ها و مجله‌های الکترونیکی نیست، بلکه ما سعی داریم گلچینی از کتاب‌ها و مجلات مفید و ارزشمند را در اختیار کاربران قرار دهیم. از این رو کتاب‌ها باید از حداقل ارزش محتوایی برخوردار و با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه منطبق باشند و حقوق مادی و معنوی هیچکس و هیچ‌کجا را زیر پا نگذارند. در غیر این صورت رد می‌شود و در کتابخانه ثبت نخواهند شد.


کپی‌رایت، حقوق مؤلفان و حق نشرها

- ناشران و نویسندگان لازم است به کلیهٔ قوانین جمهوری اسلامی ایران در مورد کپی‌رایت، حقوق مؤلفان و حق نشر پایبند باشند.
- برای انتشار محتوا، حقوق مربوط به ترجمه و تألیف نیز برای مترجمان و مؤلفان در نظر گرفته می‌شود و همانند حقوق نویسنده و صاحب اثر، این موارد بررسی می‌شوند.

 


قبول قوانین و افزودن کتاب

 

 

راهنمای ثبت کتاب
 
» جهت ثبت کتاب یا مجله در کتاب سبز باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و وارد سایت شوید، سپس به صفحه افزودن کتاب مراجعه کنید و کتاب یا مجله خود را در فورمت PDF آپلود نمایید.

» به منظور تسریع در ثبت و تایید کتاب‎‌ها پیشنهاد می کنیم، فرم مربوطه را به دقت تکمیل و تمامی اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل وارد نمایید.

» اگر قصد فروش کتاب یا مجله الکترونیکی خود را دارید به صفحه راهنمای فروش کتاب مراجعه نمایید.