دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

آپلود کتاب، مجله و کتاب صوتی جهت انتشار در کتاب سبز

کتاب سبز با هدف جمع آوری، ساماندهی، معرفی و انتشار کتاب‌های الکترونیکی و صوتی، مقاله‌ها و مجله‌های الکترونیکی، امکان آپلود کتاب به سایت کتاب سبز را برای کاربران، نویسندگان، ناشران و سایر علاقمندان فراهم کرده است.

 
شرایط پذیرش کتاب‌ها

هدف کتاب سبز انتشار تمامی کتاب‌ها و مجله‌های الکترونیکی نیست، بلکه ما سعی داریم گلچینی از کتاب‌ها و مجلات مفید و ارزشمند را در اختیار کاربران قرار دهیم. از این رو کتاب‌ها باید از حداقل ارزش محتوایی برخوردار و با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه منطبق باشند و حقوق مادی و معنوی هیچکس و هیچ‌کجا را زیر پا نگذارند. در غیر این صورت رد می‌شود و در کتابخانه ثبت نخواهند شد.

 
کپی‌رایت، حقوق مؤلفان و حق نشرها

- ناشران و نویسندگان لازم است به کلیهٔ قوانین جمهوری اسلامی ایران در مورد کپی‌رایت، حقوق مؤلفان و حق نشر پایبند باشند.
- برای انتشار محتوا، حقوق مربوط به ترجمه و تألیف نیز برای مترجمان و مؤلفان در نظر گرفته می‌شود و همانند حقوق نویسنده و صاحب اثر، این موارد بررسی می‌شوند.

- مسئولیت اصالت محتوا و مالکیت مادی و معنوی تمامی اطلاعات، مقالات، فایل‌ها، تصاویر، فایلهای صوتی و... برعهده شخصی است که آنها را بارگذاری کرده است.

- انتشار هر مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright)، و... تجاوز کند، ممنوع است و مسئولیت آن برعهده شخصی است که آنها را بارگذاری کرده است.

 

 

قبول قوانین و آپلود کتاب

 

 

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.