دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد

کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد نوشته‌ی ارنست هیلگارد و اتکینسون، یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین کتاب‌های روانشناسی در ایران است که علاوه بر رشته‌های روانشناسی، در رشته‌های دیگری مثل پزشکی و پرستاری نیز تدریس می‌شود. این کتاب در واقع تلخیص و پروژه دانشجویی جهت ارایه است.

در بخشی از کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد می‌خوانیم:

رویکرد پدیدارشناختی با روانشناسی اجتماعی همراه بوده که توجه خاصی به نحوه‌ی درک، فهم و تفسیر انسان از مسائل اجتماعی دارد. در حیطه روانشناسی شخصیت، روانشناسان انسان‌گرا از این رویکرد دفاع می‌کنند. روانشناسان انسان‌گرا بر خصوصیات منحصر به فرد انسان تأکید می‌ورزند و طبق نظریه آن‌ها نیروی انگیزش اصلی هر فرد گرایش به سوی رشد و خودشکوفایی است. تمایل طبیعی ما حرکت در مسیر تحقق توانایی بالقوه خودمان است. 

روش پدیدار شناسی (هستی‌گرایی) عبارت است از توصیف تجارب حال حاضر هر فرد. آن‌ها هر چه که فرد در حال حاضر هست و تجربه می‌کند موضوع روانشناسی می‌دانند. روش پدیدارشناسی، توجیه و تشریح و اثبات پدیده‌های موجود نیست بلکه تعریف و توصیف پدیده‌ها است.

کلمات کلیدی: کتاب روانشناسی، دانلود کتاب روانشناسی، روانشناسی هیلگارد، فلوچارت کتاب هیلگارد، آشنایی با روانشناسی، علم روانشناسی، علوم روانشناسی، دانلود pdf زمینه روانشناسی هیلگارد ترجمه براهنی، دانلود رایگان کتاب هیلگارد pdf،

برای دانلود کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.