دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ترید مارک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ترید مارک

اگر قصد دارید ترید مارک یا نام تجاری خود را ثبت کنید، اما به طور کامل، این مفهوم را نمی‌دانید، پیشنهاد می‌شود قبل از اقدام به ثبت، کتاب ترید مارک نوشته‌ی استیو مقدم را مطالعه نمایید. 

در این متن، مفهوم ترید مارک، تفاوت آن با سرویس ‌مارک و نام تجاری، کپی رایت و حق مؤلف به زبان ساده بیان شده است. همچنین علاوه بر اینکه به اهمیت و چراییِ داشتن ترید مارک در بیزنس پرداخته شده، مواردی که قبل از اقدام به شروع ثبت ترید مارک باید بدانید، به صورت کوتاه و کاربردی آموزش داده شده و در پایان، فرآیند ثبت ترید مارک به تفصیل بیان شده است.

کلمات کلیدی: سری کتاب های آنچه باید بدانید، ترید مارک چیست، ترید مارکتینگ چیست، معنی ترید مارکتینگ، تعریف ترید مارکتینگ، تفاوت مارکتینگ و ترید مارکتینگ، ثبت ترید مارک، وظایف کارشناس ترید مارکتینگ،

برای دانلود کتاب ترید مارک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.