دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چرا تغییر نمیکنم؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چرا تغییر نمیکنم؟

چه بدانیم چه ندانیم ما خالق زندگی خود هستیم.

آنچه در زندگی ما اتفاق می افتد حاصل شانس یا برایند نیروهای طبیعت نیست بلکه بازتاب آن چیزیست که در درون خود ما در جریان است. دنیای بیرون همواره انعکاسی است از دنیای درون فرد. ما بهشت و جهنم خود را در درون خودمان بر پا می کنیم. زندگی از درون ما جاریست و اگر در درون خود به صلح و آرامش رسیده باشیم مانند ابراهیم هیچ آتشی ما را نخواهد سوزاند چرا که ما در گلستان درون خویش ساکنیم.

درک این موضوع که زندگی بیرونی ما و حوادثی که برای ما پیش می آید نتیجه ی افکار و احساسات خود ماست بسیار مهم است. افکار (تصاویر ذهنی و تعریف ما از زندگی از خود و از دنیای اطرافمان) و احساسات (احساسی که نسبت به خود و زندگی داریم) تعیین کننده ی وقایع زندگی ما هستند بدون شک اگر در ذهن خویش تصویر مثبتی از خود و زندگی و محیط پیرامون خویش نداشته باشیم و احساس خوب و زیبایی از جهان برای خود نساخته باشیم نمی توانیم انتظار داشته باشیم که زندگی ما را به زیبایی و شادی دعوت کند ...

کلمات کلیدی: موفقیت در زندگی، داشتن زندگی شاد، رسیدن به خوشبختی، شاد زیستن، خوشبختی، دانلود کتاب تغییر ذهن،

برای دانلود کتاب چرا تغییر نمیکنم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.