دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب موفقیت در زندگی زناشویی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب موفقیت در زندگی زناشویی

کتاب موفقیت در زندگی زناشویی نوشته دکتر دیوید میس می باشد او در مقدمه کتاب خود نوشته من به عنوان مشاور امور زناشویی، در پنج قاره جهان یعنی اروپا، آسیا،استرالیا، امریکا و آفریقا، به مشکلات زناشویی عده ی زیادی گوش فرا داده ام.
با توجه به مراتب فوق در مورد شرایط موفقیت در زندگی زناشویی اطلاعات کافی دارم و از روش های سعادتمند شدن در زندگی آگاه هستم.
این کتاب برای جوانانی که در فکر ازدواج هستند بسیار مفید می باشد.

 

فهرست مطالب

فصل اول: پنج اصل اساسی

            انتخاب، آمادگی، تعدیلات، سهیم ساختن، رشد

فصل دوم: پنج تعدیل مهم

            امور جنسی، پول، کار، خویشاوندان سببی، داشتن فرزند

فصل سوم: پنج همسر مشکل

           زن سرد مزاج، شوهر ساکت، زن عیب جو، شوهر خیانتکار، زن در سنین بالا

فصل چهارم: پنج مشکل مهم

           حسادت، تفاوتهای دینی، تمایلات عاشقانه، نداشتن فرزند، دور شدن از یکدیگر

خاتمه: کسانی که گرفتار مشکل هستند

کلمات کلیدی: موفقیت در زندگی زناشویی، ارتباطات زناشویی، بی بند و باری در زندگی، روانشناسی، اخلاق در خانواده، شوهر بد اخلاق، طلاق، مشاور امور زناشوئی، مشاوره خانواده، مشکلات اخلاقی، مشکلات جنسی، مشکلات زناشویی، سردمزاجی در زنان، حسادت در خانواده،

برای دانلود کتاب موفقیت در زندگی زناشویی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.