دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟

در رویارویی با همه کسانی که باوجود داشتن استعدادهای نهفته و بیکران بازهم دست روی دست گذاشتند و بی حرکت، چون سنگی در کنار رودی خروشان نشسته اند به این نتیجه رسیدم که همه آنها درمقابل خود سدی عظیم از بهانه و نا امیدی بنا کردند و ذهنشان را از تفکراتی مانند من پول ندارم، آموزش خوبی ندیدم، وقته کمی دارم، بدشانس هستم و..... فرا گرفته است.

در هر یک از فصول این کتاب افق تازه ای در زمینه پولدارشدن را برایتان به نمایش گذاشته ام که فقط به تلاش و کوشش شما بستگی دارد تا شما را به آرزوهاتون برسونه.

پس به سوی هدفتان بتازید و مطمئن باشید که هرچی دراین دنیا وجود دارد مال شماست و شک نکنید هر چیز در این دنیا وجود دارد دست به دست هم می دهد تا شما رو به خواسته تان برساند، البته اگر شما خواسته ای داشته باشید و مطمئن باشید و شک نکنیدکه به خواسته تان خواهید رسید.

در کتاب پیشرو مجموعه اطلاعاتی برای کسب درآمد و ثروتمند شدن برای شما جمع آوری شده که می تواند، برای کسانی که در زندگیشان دچار بلاتکلیفی شدند یا راه خود را گم کردند مفید واقع شود. اطلاعات مربوطه در این کتاب از مجموع کتابهای ارزشمندی جمع آوری شده که می تواند راه را بر هر کسی بگشاید.
 

فهرست

مقدمه
فصل اول: استفاده مطلوب از امکانات
فصل دوم: راز ثروتمند شدن
فصل سوم: یک شغل پولساز
فصل چهارم: مسیر موفقیت تان رابیابید
فصل پنجم: کارهای کوچک با سودآوری زیاد
فصل ششم: ما می توانیم خوشبخت بشیم
فصل هفتم: اینترنت اقیانوس ثروت
فصل هشتم: چنددستورالعمل برای ثروتمندشدن
فصل نهم: سودآورترین شغل دنیابدون نیازبه سرمایه
فصل دهم: درآمدزایی درمنزل
فصل یازدهم: محصولاتمان راچگونه به فروش برسانیم؟
منابع

کلمات کلیدی: راز ثروتمند شدن، موفقیت، شغل پولساز، ثروتمند شدن، درآمد زایی درمنزل، کسب درآمد،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.