دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب درس‌های نبوغ از آلبرت اینشتین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب درس‌های نبوغ از آلبرت اینشتین

کتاب کتاب درس‌های نبوغ از آلبرت اینشتین نوشته‌ی موسی توماج ایری، مطالب متنوعی از موضوعات مختلف از جمله رشد فکری، استعداد، نبوغ، تلاش، آموزش، تفکر، کنجکاوی، تخیل، مکاشفه، اخلاق، انسانیت، علم، تکنولوژی، ملی‌گرایی، سیاست، سرنوشت بشری و جنگ و … را از آلبرت اینشتین دربردارد.

در بخشی از کتاب درس‌های نبوغ از آلبرت اینشتین می‌خوانیم:

جامعه همیشه در جهت همرنگ کردن ما با دیگران تلاش می‌کند. ممکن است همرنگی با جماعت باعث احساس مقبولیت، پذیرش و امنیت در ما شود اما این خطر را نیز دارد که به مرور، خود واقعیمان را گم کنیم. هر یک از ما موجودی منحصر به فرد هستیم و با هدف خاصی به جهان آمده‌ایم. باید خودمان باشیم و راه خاص خودمان برویم، به هر قیمتی که باشد. در غیر این صورت ممکن است آدم محترم و موفقی در اجتماع باشیم اما در عمق وجودمان به زندگی نزیسته‌مان حسرت خواهیم خورد.

کلمات کلیدی: نبوغ، کشف استعداد، کشف استعداد درونی، چگونه استعداد خود را کشف کنیم، مطالب روانشناسی، انواع مطالب روانشناسی، مطالب روانشناسی جدید، مطالب روانشناسی کوتاه و جالب، مطالب روانشناسی جالب، مطالب روانشناسی موفقیت، مطالب روانشناسی زندگی، مطالب روانشناسی روز، جملات کوتاه موفقیت از بزرگان، جملات انگیزشی کوتاه برای موفقیت، جملات انگیزشی زیبا، رشد فکری، دانلود pdf کتاب درس‌های نبوغ از آلبرت اینشتین، دانلود رایگان کتاب درس‌های نبوغ از آلبرت اینشتین، آلبرت اینشتین، راز موفقیت انیشتین، نبوغ ذاتی، کشف نبوغ ذاتی،

برای دانلود کتاب درس‌های نبوغ از آلبرت اینشتین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.