دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب از خودمان شروع کنیم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب از خودمان شروع کنیم

کتاب از خودمان شروع کنیم نوشته‌ی سعید سلیمانی، به شما در تغییر رفتار و زندگیتان کمک می‌کند.

یاد گرفتیم همیشه اشتباهات را گردن دیگران بندازیم، یاد گرفتیم خیلی زود قضاوت کنیم و به آدم‌ها خیلی راحت تهمت بزنیم، یاد گرفتیم دروغ را بهتر از حرف راست بگوییم و بشنویم، یاد گرفتیم منفعت خودمان مقدم‌تر از اطرافیان باشد، یاد گرفتیم به رفتار، حرف‌ها و جایگاه آدم‌های دور و برمان حسادت کنیم، یاد گرفتیم حسرت پیشرفت دیگران را بخوریم و خودمان هیچ تلاشی نکنیم.

همه از ابتدای زندگی یاد گرفتیم به جای تغییر خودمان، دنیا و آدم‌های اطرافمان را تغییر بدهیم و هیچ کدام نتوانستیم در این کار پیشرفتی داشته باشیم. خیلی از ما هنوز باور داریم که تغییر دادن دنیا راحت‌تر از تغییر خودمان است، اما چرا بعد از گذشت سال‌ها به این نتیجه نرسیدیم که برای یک بار هم که شده این باور غلط را تغییر دهیم؟ چرا تلاش نکردیم که این باور غلط را به دیگران انتقال ندهیم؟ 

در بخشی از کتاب از خودمان شروع کنیم می‌خوانیم:

از امروز به جای نصیحت کردن دیگران جلوی آیینه خودمون را نصیحت کنیم، یه قلم و کاغذ برداریم و تمام رفتارها و فکرهای منفی رو یادداشت کنیم و برای اصلاح کردن اون‌ها وقت بگذاریم هر کدوم از اون رفتارها که اصلاح شد از داخل اون یادداشت پاک می‌شه. به دور و ورمون خوب نگاه کنیم ((دروغ، کینه، حسادت، منفعت طلبی، بدخلقی، حیوان آزاری، نابود کردن طبیعت، مردم آزاری)) این نمونه‌ها گوشه کوچکی از گنجینه باورهای منفی هست که تو ذهن تک تک آدم‌ها ریشه کرده.  

اگه هر کدوم از ما تصمیم بگیریم این افکار را در ذهن امون اصلاح کنیم به بزرگ شدن زنجیره عشق و امیدواری کمک کردیم، اگه زندگی آدم‌های بزرگ را مطالعه کنیم متوجه می‌شیم که اون‌ها تصمیم گرفتند به جای تغییر دادن شرایط اطراف‌شون، تنها روی باور خودشون کار کردند، اون‌ها خودشون را محدود به شرایط زمانی نمی‌دونستند بنابراین تصمیم گرفتند و نتیجه این کار هم به خوبی دیدند.

کلمات کلیدی: pdf روانشناسی عمومی، دانلود کتاب روانشناسی، روانشناسی برای زندگی بهتر، کتاب روانشناسی در زندگی، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، تغییر زندگی، نکته هایی برای زندگی بهتر، موفقیت در زندگی، علم روانشناسی، کتاب روانشناسی، آشنایی با روانشناسی، کتاب pdf رایگان، تغییر خود، تغییر در خود، تغییر باورهای ذهنی، تغییر و تحول در زندگی، ایجاد تغییر در زندگی، تغییر نگرش به زندگی،

برای دانلود کتاب از خودمان شروع کنیم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.