دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب روانشناسی شادی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب روانشناسی شادی

کتاب روانشناسی شادی نوشته‌ی بابک وزیری، به بررسی علمی شادی و تأثیر آن بر زندگی می‌پردازد.

چه می‌شود اگر شادی حقیقتاً چیزی بیشتر از نبود غم و اندوه باشد؟ چه می‌شد اگر نوعی از روانشناسی وجود داشت که به جای تمرکز بر نکات منفی بر نکات مثبت تمرکز می‌کرد؟ تا اوایل قرن بیست و یک، میلیون‌ها دلار در انبوهی از پژوهش‌های جدید سرمایه‌گذاری شد، انجمن‌ها و مجلات بین المللی راه اندازی شد و شاخه‌ی کاملاً جدیدی از علم روانشناسی متولد شد.

در بخشی از کتاب روانشناسی شادی می‌خوانیم:

احتمالاً در این فکر هستید که دقیقاً چه اقدامات روزانه‌ای هستند که شما را شادتر می‌کنند؟ چیزی که تحقیقات و مقالات روانشناسی مثبت به ما می‌گوید این است که شما می‌توانید از طریق چند تمرین که هم بسیار ساده هستند و هم انجام دادن آن‌ها آسان است، مغزتان را مجدداً برنامه‌ریزی کنید.

نه هیچ‌گونه تلاش بزرگ یا دگرگون سازی شخصیت پیچیده لازم است نه کاری قهرمانانه یا خارق العاده. فقط کارهایی ساده، نسبتاً پیش پا افتاده و تکراری که انجام دادن آن‌ها آسان است و به صورت روزمره انجام می‌شوند. کار‌های ساده‌ای که اگر آن‌ها را طی یک دوره زمانی مناسب به طور مداوم و مکرر انجام دهید، شما را به نتایجی می‌رسانند که در جستجوی آن‌ها هستید. به عبارت دیگر، شما را شادتر می‌کند.

کلمات کلیدی: شادی از دیدگاه روانشناسی، مطالب روانشناسی شادی، روانشناسی شاد، روانشناسی شاد بودن، تغییر در خود، تغییر خود، تعریف شادی از نظر روانشناسی، فواید شادی، شادی، سلامت روان، شادی در زندگی، شاد زیستن، داشتن زندگی شاد، خوشبختی، نگرش مثبت، مثبت اندیشی، از بین بردن افکار منفی، رسیدن به خوشبختی، کتاب روانشناسی شادی، کتاب با موضوع شادی،

برای دانلود کتاب روانشناسی شادی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.