دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سلامت و بهداشت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سلامت و بهداشت

کتاب سلامت و بهداشت از دروس پایه‌ی دوازدهم دوره‌ی دوم متوسطه است و به بررسی مباحثی از قبیل: سلامت، تغذیه‌ی سالم و بهداشت مواد غذایی، پیشگیری از بیماری‌ها، بهداشت در دوران نوجوانی، پیشگیری از رفتارهای پر خطر، محیط کار و زندگی سالم می‌پردازد.

در بخشی از کتاب سلامت و بهداشت می‌خوانیم:

قابل درک‌ترین بعد سلامت، سلامت جسمانی است که آسان‌تر از ابعاد دیگر می‌توان آن را مشاهده کرد. سلامت جسمانی بیانگر عملکرد درست بخش‌های مختلف بدن و هماهنگی آن‌ها با هم است. از نظر زیست شناسی عملکرد مناسب سلول‌ها و اعضای بدن و هماهنگی آن‌ها با هم نشانهٔ سلامت جسمانی است. بعضی از نشانه‌های سلامت جسمانی عبارت‌اند از: ظاهر خوب و طبیعی، وزن مناسب، اشتهای کافی، خواب راحت و منظم، اجابت مزاج منظم، اندام متناسب، حرکات بدنی هماهنگ، طبیعی بودن نبض و فشار خون و افزایش مناسب وزن در سنین رشد و وزن نسبتا ثابت در سنین بالاتر و...

کلمات کلیدی: رژیم غذایی، تغذیه سالم، سلامت جسمی، خواص مواد غذایی، مواد غذایی سالم، دانلود pdf کتاب سلامت و بهداشت دوازدهم، دانلود کتاب سلامت و بهداشت، سلامت، اهمیت سلامت جوانان، بهداشت، بهداشت نوجوانی، کتابی در مورد پیشگیری از بیماری، بهترین راه پیشگیری از بیماری ها، چگونه از بیماری پیشگیری کنیم،

برای دانلود کتاب سلامت و بهداشت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.