دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اسرار موفقیت و خوشبختی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اسرار موفقیت و خوشبختی

کتاب اسرار موفقیت و خوشبختی اثر جک برانیگان،به بررسی این می‌پردازد که چرا اغلب مردم موفقیت را به غلط در گروی میزان ثروت یا خوشبختی می‌دانند. یکی از متداول‌ترین تصور‌های غلط درباره‌ی موفقیت این است که آن را به پول یا خوشبختی مربوط کنیم در حالی که موفقیت می‌تواند انسان را ثروتمند کند یا خوشبختی بیاورد اما تضمین کننده‌ی هیچ کدام نیست.

در بخشی از کتاب اسرار موفقیت و خوشبختی می‌خوانیم:

من باید صریحاً بگویم که هیچ سر یا راه میانه‌ای برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد اما راهبردها و روش‌هایی وجود دارد که اگر آن‌ها را دنبال کنیم به صورت عمده‌ای شانس موفقیت را بالا می‌بریم. این استراتژی به طور کامل از شما و اهداف شما مستقل است. شما می‌توانید آن‌ها را به کار ببرید تا یک پروژه‌ی موفق را در کار خود و یا یک حرکت زیبا در زمین تنیس اجرا کنید. یکی از اسرار قدیمی که ارسطو معرفی کرده است فکر کردن است با وجود این ما فرض می‌کنیم که شما فکر می‌کنید چرا که این کتاب را برای خواندن برگزیده‌اید. ما شرح می‌دهیم که فکر کردن یک قدم اولیه و لازم است و این به هیچ وجه تضمین کننده‌ی دستاوردهای لازم نیست.

کلمات کلیدی: کلید موفقیت، موفقیت، رمز موفقیت، اصول موفقیت، راه های موفقیت، روش های موفقیت، رازهای موفقیت، موفقیت در زندگی، راز موفقیت، قوانین خوشبختی، رسیدن به خوشبختی در زندگی، رسیدن به خوشبختی، خوشبختی در زندگی، خوشبختی، Secrets of Success and Happiness،

برای دانلود کتاب اسرار موفقیت و خوشبختی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.