دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی

در این کتاب 30 عبارت از موثرترین عبارات تاکیدی را گردآوری نموده ام ، با مرور اجمالی بر عبارات ، ضمن اینکه کاربرد هر یک را تشخیص می دهید ، متوجه خواهید شد که هر کدام از عبارات تاکیدی ، از مفهوم وسیعی برخوردار است و این امکان را بوجود می آورد تا هر شخص با در نظر گرفتن شرایط خاص خود ( اهداف ، عادات ، صفات و اتفاقات زندگی روزمره ) بهترین بهره را از آنها ببرد .همچنین عبارات تاکیدی این کتاب را به صورتی آماده کرده ام ( هر صفحه یک عبارت )  که در صورت تمایل بتوانید به راحتی آنها را چاپ کرده و بر روی تابلو ، میز کار ، منزل و ...  نصب و مرتب از آنها استفاده نمایید.پیشنهاد میکنم حتماً این کار رو انجام بدید و معجزات اون رو در زندگی روزمره خودتون شاهد باشید و یادتون باشه به هر چیزی فکر کنید همان خواهید شد...

آیا در مورد عبارات تأکیدی چیزی شنیده اید؟

عبارات تأکیدی چیست؟

آیا به راستی تأثیر گذارند؟

شما از کدام گروهید؟

چگونه از عبارات تاکیدی استفاده کنیم ؟

کلمات کلیدی: روانشناسی، کتاب روانشناسی، دانلود کتاب روانشناسی، موثرترین عبارات تاکیدی، عبارات تأکیدی،

برای دانلود کتاب 30 عبارت تاکیدی طلایی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.