دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خودت را کشف کن

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خودت را کشف کن

سید صالح فتوحی در کتاب خودت را کشف کن، قصد دارد برای شما درباره‌ی استعداد صحبت کند. استعداد چیست؟ چگونه می‌توانید استعدادهایتان را کشف کنید؟ چگونه می‌توانید از استعدادهایتان استفاده کنید تا به موفقیت برسید؟

این‌ها مهم‌ترین پرسش‌هایی هستند که در این کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرند و پاسخ‌های حائز اهمیتی برای آن‌ها مطرح می‌شود که می‌تواند برای شما سودمند باشد.

در بخشی از کتاب خودت را کشف کن می‌خوانیم:

در این دوره نگاه ما به موقعیت‌ها، دیگر نگاهی تک بعدی نیست و تمام جوانب را در نظر می‌گیریم. در دوران نوجوانی فهم و شعور ما کمی ارتقا پیدا می‌کند و می‌توانیم درباره مسائل مهم اظهارنظر کنیم.
دوران نوجوانی، دورانی است که فرد با بحران‌های زیادی روبرو می‌شود که یکی از این بحران‌ها، استقلال طلبی است. دوران نوجوانی دوران استقلال طلبی است، دورانی برای مستقل شدن در فکر کردن، تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و انجام دادن کارها.
شاید استقلال طلبی فرد در این حوزه‌های مختلف زمینه را برای کشف استعداد‌های نهفته او فراهم کنند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب استعدادیابی، کشف استعداد، استعدادیابی، راههای شکوفایی استعداد، موفقیت شخصی، پرورش استعدادهای خود، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، کشف استعداد درونی،

برای دانلود کتاب خودت را کشف کن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.