دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب همین امروز کسب و کار خود را آنلاین کنید

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب همین امروز کسب و کار خود را آنلاین کنید

کتاب همین امروز کسب و کار خود را آنلاین کنید تألیف آسان دیجیتال مارکتینگ، افرادی را نقد می‌کند که دوست ندارند به سمت آنلاین شدن بیایند.

خیلی از کسب و کارهای سنتی ما (مثل مغازه و فروشگاه و شرکت‌ها) هنوز هم به فکر فروش حضوری و تبلیغات سنتی هستند! دوره و زمانه عوض شده و چیزی به اسم "اینترنت" آمده است. با استفاده از اینترنت شما می‌توانید خیلی راحت کسب و کار قدیمی خودتان را آنلاین کنید و حتی مغازه یا فروشگاهتان را واگذار کنید!

بخواهیم یا نخواهیم، قبولش برایمان سخت باشد یا نباشد، دنیای امروز ما به سمت آنلاین شدن حرکت می‌کند. دنیایی با حضور اینترنت و شبکه‌های مجازی که یا ما را به کسب و کاری آنلاین تبدیل خواهد کرد یا در نتیجه نبود مشتری حضوری ورشکست خواهیم شد!

کلمات کلیدی: کسب و کار آنلاین، کسب و کار اینترنتی در منزل، کسب و کار اینترنتی چیست، کسب و کار مجازی، انواع کسب و کار اینترنتی، ایده های کسب و کار اینترنتی، آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی در ایران، آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی، انواع مدلهای کسب و کار اینترنتی، آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی pdf،

برای دانلود کتاب همین امروز کسب و کار خود را آنلاین کنید و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.