دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش طراحی سایت با PHP

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش طراحی سایت با PHP

کتاب آموزش طراحی سایت با PHP به بررسی یکی از قدرتمند زبان‌های برنامه‌نویسی برای ساخت وب‌سایت‌های پویا می‌پردازد.

این زبان اسکریپتی می‌تواند با HTML ترکیب شود. PHP یک زبان در سمت سرور می‌باشد؛ به این معنی که کدهای آن روی سرور قابل تفسیر هستند و خروجی HTML یا خروجی‌های دیگری تولید می‌نمایند که توسط کاربر قابل مشاهده می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت PHP برای وب‌سایت‌هایی مناسب می‌باشد که با کاربران زیادی در ارتباط هستند و به صورت مرتب به روز می‌شوند. برنامه‌نویسی PHP معمولاً این گونه است که برنامه‌نویسان در یک کامپیوتر بدون اتصال به اینترنت، برنامه‌ی خود را می‌نویسند و آزمایشات مقدماتی خود را روی آن اجرا می‌کنند. سپس آن را روی سرور انتقال می‌دهند.

کلمات کلیدی: آموزش php pdf، اموزش کامل php رایگان، آموزش برنامه نویسی php رایگان، آموزش کامل php به صورت تصویری، آموزش php به زبان ساده، بهترین کتاب آموزش php، بهترین مرجع php، php، آموزش زبان برنامه نویسی PHP، کتاب آموزش PHP، آموزش برنامه نویسی php از مبتدی تا پیشرفته، آموزش تصویری php، بهترین آموزش php، دانلود بهترین آموزش php،

برای دانلود کتاب آموزش طراحی سایت با PHP و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.