دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سینمای ایران و اسکار

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سینمای ایران و اسکار

کتاب سینمای ایران و اسکار تألیف امیر قربانی، به بررسی تاریخچه‌ی حضور فیلم‌های ایران در اسکار می‌پردازد.

در بخشی از کتاب سینمای ایران و اسکار می‌خوانیم:

فیلم «خیلی دور، خیلی نزدیک» ستایش شده‌ترین فیلم سال بود؛ به طوری که هم منتقدانش آن را ستایش کردند و هم تماشاگرانی که فیلم را دیدند آن را دوست داشتند و بسیاری از شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی از «خیلی دور، خیلی نزدیک» به عنوان نمونه شاخص سینمای دینی نام بردند. ولی در نهایت آفریقای جنوبی با فیلم «توستی» اسکار را از آن خود کرد.

کلمات کلیدی: فیلم های برنده اسکار، سینما، فیلم، هنر سینما، نقد فیلم، نقد سینما، تاریخچه فیلم های ایران در اسکار، دانلود کتاب سینمای ایران و اسکار، فیلم های اسکاردار ایرانی، معرفی فیلم های ایرانی برنده اسکار، سینمای ایران، تاریخ سینما، فیلم ایرانی که جایزه اسکار گرفت، فیلمهای ایرانی برنده اسکار، فیلم های اسکار،

برای دانلود کتاب سینمای ایران و اسکار و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.