دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چگونه اولین فرآیند BPM را در سازمان انتخاب کنیم؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چگونه اولین فرآیند BPM را در سازمان انتخاب کنیم؟

کتاب چگونه اولین فرآیند BPM را در سازمان انتخاب کنیم؟ تألیف هادی شریفی، راهنمایی لازم برای انتخاب بهینه‌ی فرآیند کسب و کار (یا گروه فرآیندها) در یک پروژه‌‌ی پایلوت BPM را ارائه می‌دهد.

با در نظر گرفتن این رویکرد، صاحبان پروژه می‌توانند از کم ریسک بودن یک طرح ابتکاری BPM مطمئن گردند که این امر موجب یک حرکت مناسب برای آغاز یک برنامه BPM گسترده در یک شرکت موفق می‌شود. این کتاب را باید همه‌ی کارشناسان، مدیران و فعالان حوزه‌ی مدیریت فرایندها مطالعه کنند.

در بخشی از کتاب چگونه اولین فرآیند BPM را در سازمان انتخاب کنیم؟ می‌خوانیم:

کارمندان ارزش خرید را اغلب نادیده می‌گیرند، به دلیل اینکه زیاد موضوع مشهودی نیست. به هرحال BPM چیزی نیست که مدیران ارشد بتوانند به سادگی "از قاعده آن خارج شوند" و ارزش آن را نیز نادیده بگیرند. BPM نشان‌دهنده‌ی یک تغییر فرهنگ است که می‌بایست پذیرفته و مورد استفاده قرار گیرد که البته این امر اجباری نمی‌تواند باشد.

آیا شما کسی را دیده‌اید که از قاعده‌ی فیس‌بوک یا آیفون خارج شود؟ بهبود یک فرآیند کسب و کار باید همه‌ی افراد و مواردی که بسیار سودمند، سریع و ساده هستند را در برگیرد، که این همان چیزی است که کارکنان می‌توانند هر قسمتی از آن را شامل شوند.

کلمات کلیدی: مدیریت فرایند pdf، مدیریت فرایند کسب و کار، مهندسی فرایند چیست، مدیریت فرآیندهای سازمانی+pdf، مدیریت فرآیند کسب و کار pdf، مدیریت فرایند کسب و کار چیست؟، فرایند سازمانی چیست، مدیریت فرآیندهای سازمانی، bpms، مدل سازی فرآیندهای سازمان، بهبود فرایندهای سازمانی، تاریخچه bpm، چرخه bpm، دانلود کتاب مدیریت، مدیریت، تعریف bpm،

برای دانلود کتاب چگونه اولین فرآیند BPM را در سازمان انتخاب کنیم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.