دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چگونه زندگی را به رینگ بوکس تبدیل نکنیم

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چگونه زندگی را به رینگ بوکس تبدیل نکنیم

کتاب چگونه زندگی را به رینگ بوکس تبدیل نکنیم نوشته‌ی هارویل هندریکس و هلن لاکلی هانت، راهنمایی جهت ارتقای کیفیت رابطه‌ی زوجین و خانواده‌ها است.

بین همه‌ی زوجین تعارض و اختلاف نظر، کم یا زیاد، شدید یا خفیف، رخ می‌دهد، اما باید گفت که داشتن ازدواجی بدون جنگ امکان‌پذیر است. منظور از «بدون جنگ» این است که وقتی شما با همسرتان مبتلا به ناکامی، رنجش، یا سرخوردگی می‌شوید، بدون آنکه از لحاظ احساسی و عاطفی یکدیگر را تخریب کنید، با درک متقابل و احترام دوجانبه از این موقعیت عبور کنید.

دکتر هارویل هندریکس (Harville Hendrix) و همسرش دکتر هلن لاکلی هانت (Helen LaKelly) نویسندگان کتاب چگونه زندگی را به رینگ بوکس تبدیل نکنیم (How to Have a Fight)، به کمک یکدیگر روش درمانی «ایماگوتراپی» یا «رابطه درمانی مبتنی بر ایماگو» را ایجاد کردند و از آن برای گسترش و توسعه‌ی فرهنگ رابطه‌ای حامی برابری و تساوی جهانی استفاده کردند. آن‌ها با کمک یکدیگر، توانسته‌اند مجموعه‌ای از منابع غنی برای کمک به زوجین، خانواده‌ها و مربیان به منظور افزایش دانش و مهارت در زمینه روابط صمیمی فراهم کنند.

در بخشی از کتاب چگونه زندگی را به رینگ بوکس تبدیل نکنیم می‌خوانیم:

متأسفانه درد و رنج ناشی از جنگ قدرت باعث می‌شود بسیاری از زوج‌های جوان تصمیم به جدایی بگیرند. آن‌ها از عشق و عاشقی خوششان می‌آید، اما فکر می‌کنند وقوع جنگ قدرت یعنی وقت آن رسیده که از هم جدا شوند. بعضی طلاق می‌گیرند، اما بعضی به زندگی با یکدیگر ادامه می‌دهند، ولی هر یک در دنیای جداگانه خود به سر می‌برد. آن‌ها که طلاق می‌گیرند فکر می‌کنند شانس آورده‌اند. اما اکثر قریب به اتفاق این ازدواج‌ها نیز شامل همین دو مرحله خواهد بود. حتی اگر ازدواج مجدد کنید، مرحله جنگ قدرت را خواهید داشت. هیج زوجی نمی‌تواند از آن بگریزد! ممکن است خنده‌ها، حرف زدن‌ها، رفتار و ظاهر همسر جدیدتان با شریک زندگی قبلی متفاوت باشد.

کلمات کلیدی: روانشناسی خانواده، روانشناسی ازدواج، دانلود کتاب ازدواج موفق، دانلود کتاب روانشناسی خانواده، روابط زن و مرد، ازدواج، زناشویی، خانواده، How to Have a Fight، Free Relationship، ازدواج pdf، زندگی زناشویی،

برای دانلود کتاب چگونه زندگی را به رینگ بوکس تبدیل نکنیم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.