دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نگاه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نگاه

کتاب نگاه نوشته‌ی شاهین ایمانی خوشخو، یک مجموعه داستان به سبک جدید است که تک تک داستان‌هایش با هم ارتباط دارند و برای رساندن اهدافی به ذهن شما طراحی شده‌اند.

خستگی کلمه‌ای‌ست که این مجموعه روی محور اشخاصی با این خصوصیت نوشته شده، کلمه‌ای‌ست سرشار از حرف‌هایی که شاید برای شما عجیب باشد.

کلمات کلیدی: مجموعه داستان کوتاه نگاه، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه نگاه، دانلود داستان کوتاه نگاه، دانلود داستان کوتاه نگاه برای اندروید، دانلود داستان کوتاه نگاه برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه نگاه، دانلود داستان کوتاه نگاه برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب نگاه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.