دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چگونه خواب‌هایی با موضوع حیوانات را تعبیر کنیم؟

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چگونه خواب‌هایی با موضوع حیوانات را تعبیر کنیم؟

کتاب چگونه خواب‌هایی با موضوع حیوانات را تعبیر کنیم؟ نوشته‌ی زهرا رئیسی، حاوی گزارش خواب‌هایی در مورد حیوانات است که مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد. تعبیر خواب روانشناسی تنها یکی از شیوه‌های تحلیل خواب‌هاست.

حیوانات، سمبل‌هایی رایج و شناخته شده در دنیای خواب می‌باشند. اغلب ما تجربه‌ی مواجهه با یک حیوان را در دنیای خواب داشته‌ایم. حیوانات می‌توانند حتی به صورت سوررئال و بسیار متفاوت با آنچه که در واقعیت از حیوانات می‌دانیم ظاهر شوند. شیوه‌هایی که در این کتاب برای تفسیر خواب‌هایی با موضوع حیوانات به گرفته شده‌اند می‌توانند تا حد زیادی در مورد تفسیر خواب‌های مشابه نیز به کار بروند.  

نکته‌ی اصلی در تعبیر خواب روانشناسی توجه به احساسی است که یک سمبل از خود انتشار می‌دهد. احساس یا همان انرژی، تعیین کننده‌ی هدف و موضوع پنهان خواب می‌باشد. چون احساسات مفاهیمی مجرد و ناملموس هستند، به نظر می‌رسد که ذهن در تلاش هست تا با بیانی انتزاعی به تشریح و توضیح بیشتر انرژی‌ها بپردازد.

در بخشی از کتاب چگونه خواب‌هایی با موضوع حیوانات را تعبیر کنیم؟ می‌خوانیم:

ماهی‌ها و موجودات آبزی نماد اون دسته از غرایز ما هستن که کمک می‌کنن سطوح روان و ناخودآگاه خودمون رو بشناسیم و شناخت عمیق‌تری نسبت به روحمون به دست بیاریم. کسانی که ذوق هنری یا استعداد‌های درونی خاصی دارن ممکنه به کرار خواب‌های‌هایی با موضوع ماهی و آب ببینن. در واقع چنین خواب‌هایی از ما می‌خوان که به درون و روح خودمون توجه بیشتری نشون بدیم و از پتانسیل‌هاش برای رشد و تعالی استفاده کنیم.

کلمات کلیدی: اصول تعبیر خواب، تعبیر خواب pdf، کتاب تعبیر خواب pdf، تعبیر خواب جامع pdf، کتاب تعبیر خواب، کتاب قواعد تعبیر خواب، قواعد تعبیر خواب، تعبیر خواب، دانلود تعبیر خواب، لیست تعبیر خواب، تعبیر خواب حمله حیوانات،

برای دانلود کتاب چگونه خواب‌هایی با موضوع حیوانات را تعبیر کنیم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.