دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی برای شروع کسب و کار سرمایه لازمه؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی برای شروع کسب و کار سرمایه لازمه؟

شهریار مرزبان در کتاب صوتی برای شروع کسب و کار سرمایه لازمه؟ به شما می‌گوید که از چه طریقی بدون سرمایه کار جدیدی برای خودتان راه بیاندازید.

برای شروع کسب و کار خیلی موارد لازم است که یکی از آن‌ها سرمایه به شمار می‌آید. این روزها ابعاد دیگر کسب و کار فراموش شده‌اند! یکی از علت‌هایش این است که اکثر افراد جنبه‌ی خالی و منفی قضیه را می‌بینند و دوست دارند باور کنند که ناخواسته در این شرایط بد گیر افتاده‌اند. در صورتی که اگر مسئولیت شرایط فعلی رو به عهده بگیرند، متوجه می‌شوند که خیلی کارها از دستشون بر می‌آید.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب کسب و کار، موفقیت در کار، چگونه درآمد بیشتری کسب کنیم، موفقیت شغلی، کتاب موفقیت، کسب و کار، موفقیت در کسب و کار، کسب و کار موفق، کسب درآمد، موفقیت در کار، ثروتمند شدن، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، کسب درآمد، ثروتمند شدن، کسب ثروت، دانلود کتاب موفقیت شغلی،

برای دانلود کتاب صوتی برای شروع کسب و کار سرمایه لازمه؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.