دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چگونه فکرمان را پرورش دهیم؟

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چگونه فکرمان را پرورش دهیم؟

کتاب چگونه فکرمان را پرورش دهیم؟ تألیف آکادمی مجازی باور مثبت، به بررسی تاثیر پرورش افکار در زندگی، رابطه‌ی پرورش فکر با به روز بودن، کنترل ورودی‌های ذهن و ... می‌پردازد.

مجموعه‌ای از ورودی‌ها در زندگی با دیدن، شنیدن و صحبت کردن در موردشان وارد فکر ما می‌شوند و سازه‌ای از ذهن ما را پرورش می‌دهند. ما می‌توانیم فکر کنیم و با آگاهی از ذهن، آن را تغییر داده و یک ذهنیت جدید پرورش دهیم.

فکر مانند یک تخم گیاه است. باید علاوه بر اینکه کاشته می‌شود، خاک خوب داشته باشد، نگهداری و آبیاری شود. این را بدانید که اگر این فکر درون ذهن شما ریشه بزند قوی‌تر خواهد شد و امکان آن وجود دارد که روزی به شما میوه دهد و میوه آن رسیدن به هدف‌های تعیین شده است. 

کلمات کلیدی: مدیریت ذهن، پرورش ذهن، شناخت ذهن، قدرت ذهن، حافظه ی فعال، کنترل ذهن، توانایی های ذهن، ذهن، پرورش ذهن خلاق، راه های پرورش ذهن، تقویت ذهن، مهارت­های ذهنی، مدیریت فکر و ذهن، قدرت ذهن انسان، آماده سازی ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های پرورش ذهن،

برای دانلود کتاب چگونه فکرمان را پرورش دهیم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.