دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ارتباط موثر در فضای مجازی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ارتباط موثر در فضای مجازی

کتاب ارتباط موثر در فضای مجازی نوشته‌ی عارفه براتی، به بررسی فرهنگ استفاده از فضای مجازی می‌پردازد.

همانطور که جوامع پیشرفته‌تر شدند و تکنولوژی و شبکه‌های مجازی به جز لاینفکی از زندگی انسان‌ها تبدیل شد، انواع جدیدتری از روش‌های ارتباطی روی کار آمدند که متاسفانه چندان به آن‌ها توجهی نشد و افراد بعد از گذشت بیش از یک دهه از پدید آمدن شبکه‌های مجازی، هنوز روش صحیح ارتباطات موثر از طریق فضای مجازی را بلد نیستند!

این دقیقاً همان چیزی است که در این کتاب کوتاه می‌خوانید و نکاتی را در رابطه با ارتباطات موثر در فضای مجازی یاد می‌گیرید.

مطالبی که در این کتاب به آن‌ها پرداخته می‌شوند عبارتند از:

- اتیکت یا آداب معاشرت در شبکه‌های اجتماعی چیست؟⁣
- چرا یاد گرفتن ارتباطات در شبکه‌های اجتماعی مهم است؟
- چند باور در رابطه با اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی⁣
⁣- نکته برای شما که می‌خواهید در پیجتان تبلیغ کنید⁣
- پیج‌های فیک در اینستاگرام ⁣
- پروفایل حرفه‌ای در فضای مجازی⁣
- باید و نباید‌های ارسال پیام در فضای مجازی⁣
- فضای مجازی، جای ابراز علاقه و خاستگاری نیست⁣
- نکاتی در رابطه با ارسال پیام متنی در فضای مجازی
- نحوه صحیح ارسال پیام صوتی ⁣
- نکته خطرناک در فضای مجازی ⁣
- نکاتی در رابطه با نوشتن کامنت در شبکه‌های اجتماعی⁣
- اگر کسی از ما انتقاد کوبنده کرد چه کار کنیم؟ ⁣
- چطور نظر مخالفمان را با دیگران به اشتراک بگذاریم؟ ⁣

در بخشی از کتاب ارتباط موثر در فضای مجازی می‌خوانیم:

یک سری از افراد به هر دلیلی در تلاشند هویت خودشان را در شبکه‌های اجتماعی مخفی نگه دارند.
متاسفانه این قابلیت در شبکه‌های اجتماعی باعث شده افراد سودجو بتوانند خارج از موازین انسانی و اخلاقی در شبکه‌های اجتماعی ورود پیدا کنند و بدون احراز هویت، هر نظری را به اشتراک بگذارند و یا از هر ادبیاتی استفاده کنند و یا به پیج افراد مختلف وارد شده و بدون نشان دادن هویت خود در آن پیج از رفتارهای نامناسب و یا حتی جاسوسی استفاده کنند.

البته این قابل درک است که برخی افراد به دلیل قوانین خانوادگی و اعتقادی تمایلی به، به اشتراک گذاشتن تصویر در پروفایل خودشان ندارند اما حداقل این است که این افراد با نام حقیقی و توضیح کوتاهی در رابطه با خود در قسمت بیو اینستاگرام به این فضا وارد شوند تا مورد اعتماد افراد قرار گیرند و به عنوانی فردی که با هویت واقعی همراه است، به صاحب پیج‌هایی که فالو می‌کند احترام بگذارد.

کلمات کلیدی: سواد رسانه ای، اینترنت، فضای مجازی، رسانه های اجتماعی، فرهنگ رسانه، تاثیر رسانه، رسانه، اهمیت سواد رسانه ای، جامعه شناسی، جنبه های اجتماعی فضای مجازی، تاثیر فضای مجازی بر سبک زندگی، شبکه های اجتماعی در اینترنت، سبک زندگی، نقش رسانه در فرهنگ ایران، تاثیر فضای مجازی در فرهنگ، فرهنگ استفاده از فضای مجازی،

برای دانلود کتاب ارتباط موثر در فضای مجازی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.