دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب افکار منفی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب افکار منفی

پروفسور آرون بک:

«اگر ما به یک موضوع بارها و بارها فکر کنیم، کم‌کم شروع می‌کنیم به باور کردن این که آن موضوع حقیقی است و واقعیت دارد. برای غلبه بر ناراحتی باید افکار منفی وخودکار را متوقف سازیم و آنها را با افکار واقعی­‌تر و مثبت­‌تری جایگزین کنیم. با خفه کردن افکار منفی در نطفه، می‌توان جلوی احساس بد را پیش از آن که حتی آغاز شود، گرفت.»

 

فهرست مطالب

مقدمه

افکار منفی

فهرست عقاید غیر منطقی (خطاهای شناختی)

جدول 12 باور غیر منطقی که باعث پریشانی می شوند

سفسطه های فکری

پیامدهای خطاهای شناختی

سبک شخصیتی سازگارانه‏ای

تاثیر افکار منفی در زندگی زوج ها

تفکر مثبت

افکار مثبت و منفی

30 توصیه برای تقویت تفکر مثبت

مقابله با افکار منفی به روش مک اینس (Stopping - Thought)

تکنیک‌هایی برای ورود به حوزه زمان حال

چند توصیه دیگر برای کنترل منفی بافی

نامه آبراهام لینکن به آموزگار پسرش

منابع

کلمات کلیدی: دانلود کتاب افکار منفی، افکار مثبت، پروفسور آرون بک، افکار مثبت، عقاید غیر منطقی، تفکر مثبت، افکار مثبت و منفی، منفی بافی، شخصی سازی، ذهن خوانی، سفسطه، برون گرایی، درون گرایی،

برای دانلود کتاب افکار منفی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.