دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب Useful vocabulary in specialized chemistry

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب Useful vocabulary in specialized chemistry

کتاب Useful vocabulary in specialized chemistry تألیف ملیکا ملک آرا، شامل لغات پر کاربرد برای دانشجویان رشته‌ی شیمی و مهندسی شیمی است.

در این اثر صرفاً لغات مهم کتاب‌های شیمی متوسطه دوم و لغات مباحث شیمی عمومی یک و شیمی عمومی دو، گردآوری شده‌اند که می‌تواند برای دانشجویان سال اول رشته شیمی و مهندسی شیمی بسیار مفید باشد. جهت سهولت در استفاده، کتاب بر اساس الفبای فارسی نوشته شده است. علاقمندان جهت استفاده از فرهنگ توصیفی این لغات و اصطلاحات می‌توانند به کتاب دیگری از همین مولف رجوع کنند.

کلمات کلیدی: فرهنگ لغت شیمی، لغات شیمی، دیکشنری تخصصی شیمی pdf، شیمی، آموزش شیمی، مهندسی شیمی، دانلود کتاب شیمی، دانلود رایگان کتاب pdf، رشته شیمی، ملیکا ملک آرا، Melika Molkara،

برای دانلود کتاب Useful vocabulary in specialized chemistry و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.