دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چگونه با انجام دادن ده تکنیک به موفقیت بیشتر در زمان کم‌تر برسید؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چگونه با انجام دادن ده تکنیک به موفقیت بیشتر در زمان کم‌تر برسید؟

کتاب چگونه با انجام دادن ده تکنیک به موفقیت بیشتر در زمان کم‌تر برسید؟ به شما کمک می‌کند تا با نکات ذکر شده به اهداف و خواسته‌های خود دست یابید.

در بخشی از کتاب چگونه با انجام دادن ده تکنیک به موفقیت بیشتر در زمان کم‌تر برسید می‌خوانیم:

3 میلیون دلار نقد یا یک "سنت" که هر روز دو برابر می‌شود، از این دو کدام یک را می‌خواهید؟

اگر این مثال را شنیده باشید خواهید گفت یک سنت را ولی اگر نشنیده باشید در نگاه اول کیست که یک سنتِ دو برابر شونده را به 3 میلیون دلار نقد ترجیح دهد؟ حال به فرض من 3 میلیون دلار را انتخاب می‌کنم و شما یک سنتی را که هر روز دو برابر می‌شود. در پایان روز پنجم شما 16 سنت و من همان 3 میلیون دلار را دارم. در روز دهم من دارم 3 میلیون دلارم را خرج می‌کنم و شما فقط 12/5 دلار دارید در بیستمین روز این رقم برای شما به 5243 دلار می‌رسد.

این در حالی است که من هنوز در حال لذت بردن از 3 میلیون دلار نقدی که دارم هستم. اما قضیه به این‌جا ختم نمی‌شود رشد و ترقی کوچک روزانه اثر مرکبی ایجاد می‌کند که باعث می‌شود در روز سی‌ام یک سنت شما بر اثر دو برابر شدن مداوم به مبلغی حدود 5 میلیون و 300هزار دلار تبدیل شود و در روز سی‌ام از من جلو بیفتید و در روز سی و یکم شما بابت آن یک سنت، 10 میلیون و 737 هزار و 418 دلار و 24 سنت خواهید داشت! فکر نکنید که داریم با ارقام بازی می‌کنیم، این قانون در مورد تمامی موارد پیدا و پنهان زندگی من و شما در حال عمل کردن است.

کلمات کلیدی: موفقیت، روانشناسی موفقیت، دانلود کتاب موفقیت، رسیدن به موفقیت، موفقیت شخصی، موفقیت در زندگی، عامل موفقیت، راه های موفقیت، دانلود کتاب موفقیت، موانع موفقیت، مراحل رسیدن به موفقیت، راههای رسیدن به هدف در زندگی، راه های رسیدن به موفقیت چیست،

برای دانلود کتاب چگونه با انجام دادن ده تکنیک به موفقیت بیشتر در زمان کم‌تر برسید؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.