دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چطور با کمک بازاریابی ایمیلی برند خود را مطرح کنیم؟

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چطور با کمک بازاریابی ایمیلی برند خود را مطرح کنیم؟

کتاب چطور با کمک بازاریابی ایمیلی برند خود را مطرح کنیم؟ به قلم مهران منصوری فر مطالب بسیار ارزشمندی را به صورت گام‌به‌گام برای بازاریابی اینترنتی از نوع مدرن شرح می‌دهد.

نامه‌نگاری و نوشتن‌نامه‌ها هیچوقت قدیمی و از کار افتاده نمی‌شوند. با این حال، نسل جدید نامه‌ها که نامه‌های الکترونیکی یا همان ایمیل‌ها هستند جای نسل قدیمی را گرفته‌اند و حالا با افزایش چشم‌گیر سرعت و کارایی، نه تنها برای ارتباطات شخصی بلکه برای امور کاری و تجاری نیز استفاده می‌شوند. ایمیل‌ها بسیار سریع هستند و قابل دسترس بودن آن‌ها این ابزار را به پر سرعت‌ترین راه ارتباطی بدون داشتن سرویس یا برنامه خاصی تبدیل کرده است.

بازاریابی با ایمیل راهی‌ست که بزرگ‌ترین کمپانی‌ها و تجارت‌های موفق از آن به صورت مستمر و هدفمند استفاده می‌کنند. شما با کمک ایمیل مارکتینگ نه تنها می‌توانید برند فعلی خود را مستحکم کرده و آن را بیش از پیش قدرتمند کنید، بلکه می‌توانید از این روش برای ساخت صحیح برند خود نیز بهره‌مند شوید. طبق گزارش سالیانه، میانگین تعداد ایمیل‌های ارسال و دریافت شده در روز توسط کاربران به مرز 269 میلیارد عدد رسیده است! اگرچه تعداد قابل توجهی از این مقدار ایمیل‌های اسپم هستند اما باز هم این آمار و ارقام باور نکردنی از پتانسیل بالای ایمیل‌ها برای هر نوع ارتباط الکترونیکی چه شخصی و چه تجاری خبر می‌دهند.

در بخشی از کتاب چطور با کمک بازاریابی ایمیلی برند خود را مطرح کنیم می‌خوانیم:

نام تجاری خود را معتبر کنید:

به عنوان یک برند، ایمیل مارکتینگ باید شبیه به ویترینی از چیزهایی باشد که شما به دست آورده‌اید و نشان‌دهنده آشنا بودن شما با صنعت کاری خودتان است. ارائه آموزش‌های با ارزش و اطلاعات مفید، می‌تواند به پایه‌گذاری اعتبار شما کمک زیادی کند که نتیجه آن افزایش ارزش نام تجاری شما خواهد شد. اگر ایمیل‌های شما با ارزش باشند، شانس اینکه آن‌ها توسط کاربران با دیگران به اشتراک گذاشته شوند نیز وجود دارد و در نتیجه ارزش‌های برند شما بیشتر و بیشتر گسترش پیدا می‌کند. از جمله روش‌های معتبر کردن نام تجاری با بازاریابی ایمیلی، ارسال اطلاعات دقیق محصولات یا سرویس‌هایی است که کاربران به دنبال خرید آن‌ها هستند. شما حتی می‌توانید آخرین اخبار مربوط به صنعت کاری خود را برای آن‌ها ارسال کنید تا با این کار نیز ارزش برندتان را افزایش دهید. اما باز هم تکرار می‌کنیم، زیاده‌روی در این موارد به راحتی تمام زحمات شما را به باد خواهد داد. بنابراین در زمان‌های مناسب و به مقدار مناسب اقدام به ارسال این ایمیل‌ها کنید.

کلمات کلیدی: بازاریابی ایمیلی، ایمیل مارکتینگ چیست، بازاریابی با ایمیل، بازاریابی ایمیلی چیست، مقاله در مورد ایمیل مارکتینگ، آموزش ایمیل مارکتینگ، تبلیغات ایمیلی چیست، e marketing چیست، بازاریابی از طریق ایمیل، email marketing،

برای دانلود کتاب چطور با کمک بازاریابی ایمیلی برند خود را مطرح کنیم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.