دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سوسن چلچراغ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سوسن چلچراغ

کتاب سوسن چلچراغ نوشته اسماعیل پورکاظم مشتمل بر مجموعه‌ای از مقالات علمی - آموزشی است که احتمالاً می‌توانند تلاشی ناچیز برای پاسخگوئی به برخی نیازهای کسب اطلاعات مفید و دست اوّل از موضوعات مفید حیطۀ تولیدات زراعی-باغی باشد. مطالب این کتاب همچنین حاصل تلاش مؤلف برای جمع آوری، ترجمه و تدوین مقالات علمی و تحقیقاتی منابع معتبر پژوهشی و آموزشی جهان در تلفیق با تجارب و دوره‌های آموزشی داخلی و بین المللی است و امید می‌رود که در اختیار گذاردن آن‌ها به توسعه دانش کشاورزی و نهایتاً دستیابی به خودکفایی کشورمان کمک نماید.

کتاب حاضر مشتمل بر مقالاتی با عناوین زیر است:

1) سوسن چلچراغ
2) کوتولگی بوته‌های برنج
3) غول آسائی بوته‌های برنج
4) برنج زمستانه
5) ورمی کمپوست
6) کاساوا
7) آجیپا؛ سیب زمینی آندی
8) زراعت نیشکر در تایلند
9) رایزوترون و مینی رایزوترون
10) نگارش استاندارد مقالات علمی
11) زودیاک

کلمات کلیدی: دانلود کتاب کشاورزی، محصولات کشاورزی، تحقیق درباره سوسن چلچراغ، کشت برنج، نشا برنج، شالیزار،

برای دانلود کتاب سوسن چلچراغ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.