دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شرح نهج‌البلاغه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شرح نهج‌البلاغه

نهج‌البلاغه گزیده‌ای از خطبه‌ها، نامه‌ها و سخنان کوتاه علی ابن ابی طالب است که توسط سید رضی در قرن چهارم هجری قمری براساس ذوق ادبی خویش از نامه‌ها و خطبه های علی فراهم آورده است. از جمله شاخصه‌های این کتاب، ترجمه‌های متعدد آن است.

سینه گشاده و بی کینه علی اعلای مرتضی (ع) لبریز از راز است و علم لدن. او خدایین بشری است متعلق به همه بشریت و تاریخ. بشر نمایان زمان حضرتش چنان نا اهل و بی مایه بودند که علی (ع) ترجیح می داد رازهایش را با چاه ها واگویه کند تا بر آن نابخردان بهره نابرده از او و چون حتی به قدر قطره ای راز علی (ع) را نگوشودند دنیا و عقبایشان به جهالت و لجاجت بسوخت.

کلمات کلیدی: نهج البلاغه، خطبه های نهج البلاغه حضرت امیر المومنین، حضرت علی، امیرالمومنین، شرح نهج‌البلاغه،

برای دانلود کتاب شرح نهج‌البلاغه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.