دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جهاد اسلامی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جهاد اسلامی

فتحی شقاقی (به عربی: فتحی الشقاقی) (زاده ۱۹۵۱، درگذشته ۱۹۹۵) بنیان‌گذار جهاد اسلامی فلسطین. وی در سال ۱۹۹۵ در یک عملیات نظامی که توسط موساد سازماندهی شده بود، کشته شد.

سیر تحول در اندیشه فتحی شقاقی، امام خمینی(ره) از نگاه دکتر فتحی شقاقی، آثار پربار انقلاب اسلامی ایران بر فلسطین و یادداشت های دکتر فتحی شقاقی درباره انقلاب اسلامی پیدایش جنبش جهاد اسلامی فلسطین، ایدئولوژی جنبش جهاد اسلامی، جنبش جهاد اسلامی و انتفاضه و استراتژی جنبش جهاد در قبال قضیه فلسطین و فلسطین در آینه قرآن و حدیث و شقاقی پرچمدار وحدت مذاهب اسلامی از بخش های دیگر این کتاب است.

فهرست کتاب :
امام خمینی راه حل اسلامی و جایگزین
پیشگفتار
فصل اول حرکت اسلامی معاصر و چالشها
فصل دوم امام خمینی متفکر مبارز
فصل سوم مبانی اندیشه تشیع
فصل چهارم ایران از انقلاب 1906 تا انقلاب 1978
فصل پنجم رژیم سلطنتی(بررسی و تحلیل)
فصل ششم اپوزیسیون و اقلیتها
فصل هفتم موضع بین المللی
چرا مجموعه حرکت های اسلامی معاصر
شیعه و سنی_غوغای ساختگی
مقدمه: استمرار توطئه
طرح اسلامی معاصر و مرکزیت مسئله فلسطین
یادداشتی پیش از مقدمه
مقدمه
مرکزیت مسئله فلسطین
بعد قرآنی مسئله فلسطین
بعد تاریخی فلسطین
بعد واقعی
فلسطین مسئله مرکزی: چگونه؟
جهاد اسلامی: تنها راه حل
بررسی ها
مسئله وحدت ملی
مسئله دوران مکه

کلمات کلیدی: فتحی شقاقی و جهاد اسلامی، فلسطین، مبارزات فلسطین، تفکرات فتحی شقاقی، اندیشه های فتحی شقاقی، انقلاب اسلامی، جنبش جهاد اسلامی، مسئله فلسطین،

برای دانلود کتاب جهاد اسلامی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.