دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پرده آخر مدیریت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پرده آخر مدیریت

این کتاب خلاصه ای از کتاب پرده آخر مدیریت نوشته ی آقای مهرداد غلامی است که حاصل سال ها تجربیات مدیریتی ایشان به عنوان یکی از مدیران موفق و موسسین شرکت زاگرس خودرو می باشد. در این مجموعه سعی شده خلاصه ای از نیم قرن تجربیات اقتصادی با جهت گیری و تمرکز بر مهم ترین عوامل انحطاط، شکست و ضعف سازمان ها، در چهارچوبی خاص گردآوری گردد.


فهرست مطالب:
فصل اول: رازهای شکست
فصل دوم: سبک مدیریت
فصل سوم: ساختار سازمانها
فصل چهارم: مدیریت زمان
فصل پنجم: پیش بینی آینده
فصل ششم: عبور از بحران
فصل هفتم: مدیریت پول
فصل هشتم: برخورد با فساد سازمانی
فصل نهم: منابع انسانی
فصل دهم: جایگاه انسان
فصل یازدهم: بستر ارتباطات
فصل دوازدهم: سازمانهای غیررسمی
فصل سیزدهم: مشتری مداری
فصل چهاردهم: برندسازی (خلق شناسه)
فصل پانزدهم: مدیریت مالی
فصل شانزدهم: ادغام با سایر شرکتها

کلمات کلیدی: رازهای شکست، سبک مدیریت موفق، ساختار سازمانها، مدیریت زمان، پیش بینی آینده سازمان، عبور از بحران، مدیریت پول، برخورد با فساد سازمانی، مشتری مداری، برندسازی، دانلود کتاب پرده آخر مدیریت مهرداد غلامی، مدیریت، بحران اقتصادی،

برای دانلود کتاب پرده آخر مدیریت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.