دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پرزنتیشن هوشمندانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پرزنتیشن هوشمندانه

استیو مقدم در کتاب پرزنتیشن هوشمندانه، به بررسی انواع پرزنتیشن، مراحل آماده‌ سازی برنامه پرزنتیشن، امکاناتی که می‌توانید برای بهتر شدن پرزنتیشن استفاده کنید، اهمیت ارتباطات غیرکلامی در پرزنتیشن و در نهایت نکاتی که باید هنگام پرزنتیشن بدانید می‌پردازد.

همه ما تاکنون به ‌نوعی نیاز پیدا کرده‌ایم موضوعی را ارائه دهیم یا مجبوریم در آینده این کار را انجام دهیم. 

مطالبی که در این کتاب بیان می‌شود، تقریباً برای انواع پرزنتیشن در شرایط مختلف صادق است، حتی برای پایان‌نامه دانشگاهی؛ اما به هرحال کاربرد اصلی آن در کسب و کار بوده و مناسب کسانی است که نیاز به پرزنتیشن برای فروش دارند.

کلمات کلیدی: سری کتاب های آنچه باید بدانید، پرزنتیشن یعنی چه، پرزنتیشن به چه معناست، پرزنتیشن فروش، اصول پرزنتیشن، پرزنتیشن چیست، شروع پرزنتیشن،

برای دانلود کتاب پرزنتیشن هوشمندانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.