دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب معرفی بهترین منابع اخبار ارز دیجیتال و بیت کوین

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب معرفی بهترین منابع اخبار ارز دیجیتال و بیت کوین

امید فدوی در کتاب معرفی بهترین منابع اخبار ارز دیجیتال و بیت کوین، بهترین و معتبرترین منابع خبری ارز دیجیتال و بیت کوین را به شما معرفی می‌کند.

اگر در دنیای ارز دیجیتال دستی داشته باشید و یا می‌خواهید در آن سرمایه گذاری کنید، باید همیشه بروزترین و آخرین خبر‌های این حوزه را بدانید. در ارز‌های دیجیتال هم مانند هر صنعت دیگری، در طول روز اخبار گوناگون و متفاوتی منتشر می‌شود که هر کدام می‌تواند بر روی قیمت یک ارز تاثیر قابل توجهی بگذارد.

اگر شما هم در این حوزه سهمی دارید، لازم است همیشه بهترین و معتبرترین اخبار را در دست داشته باشید. همچنین باید همیشه اخباری که در دست دارید معتبر و مطمئن باشد تا درگیر اخبار دروغین و تحریف شده نشوید. در این کتاب به شما منابع اخبار ارز دیجیتال معرفی می‌شود تا با خیالی آسوده بتوانید خبر‌های منتشر شده را دنبال کنید.

کلمات کلیدی: ارزهای دیجیتالی، ارز دیجیتالی چیست، ارز دیجیتال چیست، ارز دیجیتال در ایران، بیت کوین چیست، بیت کوین چیست pdf، بلاکچین چیست، کیف پول الکترونیکی، ارزهای دیجیتال pdf، ارز دیجیتال چیست pdf، پول دیجیتالی، پول مجازی، خرید و فروش ارز دیجیتالی، قیمت ارزهای دیجیتالی، خرید آنلاین ارز دیجیتال، انواع ارز دیجیتال،

برای دانلود کتاب معرفی بهترین منابع اخبار ارز دیجیتال و بیت کوین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.