دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مفهوم جملات نماز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مفهوم جملات نماز

کتاب مفهوم جملات نماز نوشته‌ی علی اکبر رستگار، به آموزش معنی نماز می‌پردازد که از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین آموزه‌ها برای یک مسلمان است.

شیرینی نماز به فهمیدن معنی آن است، همانطور که لذت بردن از غذا به فهمیدن مزه‌ی غذاست؛ به همین دلیل در قرآن کریم در آیه شریفۀ 43 سوره مبارکه نساء، مسلمانان را از نماز خواندنی که با درک معنی نماز همراه نباشد، نهی می‌کند.

در این مجموعه با استفاده از منابع معتبر نظیر تفسیر المیزان، لغتنامۀ قرآن کریم (سلام)، معنی کامل‌تر و در نتیجه شیرین‌تری از نماز ضمن رعایت اختصار ارائه گردیده و برای جذابیت بیشتر و سهولت برگزاری مسابقاتی بر این مبنا، محتوا به صورت 23 کارت تقسیم‌بندی شده است.

کلمات کلیدی: ترجمه نماز به فارسی pdf، دانلود معنی نماز pdf، نماز، پر فضیلت ترین نماز، اموزش نماز، آموزش کامل نماز، آموزش نماز خواندن، فضیلت نماز خواندن، اهمیت خواندن نماز، آشنایی با نماز، بهترین نماز،

برای دانلود کتاب مفهوم جملات نماز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.