دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تعبیر خواب روانشناسی حیوانات

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تعبیر خواب روانشناسی حیوانات

کتاب تعبیر خواب روانشناسی حیوانات نوشته‌ی زهرا رئیسی، به تفسیر تعداد معدودی از سمبل حیوانات در خواب می‌پردازد.

هیچ کدام از خواب‌های ما بی‌معنی نیست. شاید این جمله را زیاد شنیده باشید و گاهاً به نظر بیاید که صادق نیست. چون اغلب ما خواب‌های پیچیده و سورئالی می‌بینیم که به نظر می‌رسد مورد مشابه ندارند یا فردی مثل ما سابقاً تجربه‌اش نکرده است. از دیدگاه روان‌شناسی، تمام خواب‌هایی که می‌بینیم دارای معنا و مفهوم بخصوصی هستند اما درباره‌ی این که مکانیک خواب‌ها به چه شکل است و حقیقتاً ذهن ما چطور اطلاعات روزمره را پردازش می‌کند و علت به تصویر کشیدن اتفاقات و احساسات، آن هم به این شکل چیست، باید قلم‌زنی‌های زیادی صورت بگیرد.

در بخشی از کتاب تعبیر خواب روانشناسی حیوانات می‌خوانیم:

آهو و گوزن با معانی مختلفی در ارتباط هستند و تعبیر آن به پیش زمینه‌های ذهنی رویابین ارتباط زیادی دارد. با این حال، آهو و گوزن با رفتار‌های نجیبانه در ارتباط هستند. گوزن و آهو می‌توانند نشان دهنده‌ی فروتنی، خونسردی و نرمی باشند.
آهو می‌تواند سمبل آسیب پذیری و حساسیت نیز باشد. این حیوان در مواردی به عنوان سمبل حجب و کم رویی و بزدلی نیز شناخته شده است.

به این ترتیب گوزن می‌تواند نشان دهنده‌ی فردی با این ویژگی‌ها باشد.
این حیوان می‌تواند سمبل انرژی درونی و برخی حالات یا ویژگی‌های شما باشد.

کلمات کلیدی: اصول تعبیر خواب، تعبیر خواب pdf، کتاب تعبیر خواب pdf، تعبیر خواب جامع pdf، کتاب تعبیر خواب، کتاب قواعد تعبیر خواب، قواعد تعبیر خواب، تعبیر خواب، دانلود تعبیر خواب، لیست تعبیر خواب، تعبیر خواب حمله حیوانات،

برای دانلود کتاب تعبیر خواب روانشناسی حیوانات و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.