دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان بازگشت به خوشبختی

  • از: فهیمه رحیمی
  • موضوع: رمان
  • ۱۱۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
  • ۱۱۷۹۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی دانلود کتاب رمان بازگشت به خوشبختی

کتاب رمان بازگشت به خوشبختی به قلم فهیمه رحیمی داستان زندگی پسری شهرستانی به نام بهرام را روایت می‌کند که برای ادامه‌ی تحصیل به تهران‌ می‌آید و خانه‌ی دوستش را اجاه می‌کند و پس از مدتی عاشق خواهر دوستش می‌شود اما....

در بخشی از کتاب رمان بازگشت به خوشبختی می‌خوانیم:

سعید و بهرام روز پیش از ما وارد شده بودند. سعید از مسافرتش به کردستان راضی بود و مرتب از خانواده بهرام یاد می‌کرد. من برق رضایت را در سیمای بهرام می‌خواندم. هنگامی که بسته سوغاتی را برابر مادر گذاشت با صورتی که از شرم سرخ شده بود گفت : از طرف مادرم برای شماست.

به شوخی گفتم: شما به مادرتان نگفتید که سعید خواهری هم دارد؟ پس سوغاتی من کو؟

بیشتر سرخ شد و گفت: سوغاتی شما را خودم تهیه کرده‌ام چون مادرم نمی‌دانست چه چیزی برای دختری به سن و سال شما مناسب است.

سپس برخاست و از اتاق خارج شد و وقتی بازگشت بسته‌ای را به من تعارف کرد. سعید با تعجب گفت: بهرام این چه کاری است که می‌کنی؟ این مال خود توست.

لبش را گزید و گفت: نه این متعلق به سعیده خانم است. سپس رو به من کرد و گفت: امیدوارم بپسندید.

بسته را باز کردم ضبط صوت نسبتا کوچکی بود. پرسیدم: شما مطمئنید این مال من است؟

- مسلم بدانید مال شماست.

سعید گفت: اما بهرام مگر تو این ضبط را برای دانشگاه نگرفتی؟

این بار نگاه غضب آلودش را به سعید دوخت و گفت: نه...

میان حرفش دویدم و گفتم: من فقط می‌خواستم شوخی کرده باشم. شما بیشتر به آن احتیاج دارید. بدون هیچ پاسخی اتاق را ترک کرد. از شوخی بیجای خود شرمنده شدم و از سعید خواستم آن را برگرداند. اما سعید گفت: "بی‌فایده است او نمی‌پذیرد."

داخل ضبط یک نوار بود آن را روشن کردم. موسیقی کردی بود. از آن هیچ نفهمیدم. صدای ضبط را بلند کردم. حالا که ضبط خودش را به من داده است بگذار آقا از صدایش استفاده کند.

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان ایرانی، رمان غم انگیز، دانلود کتاب رمان بازگشت به خوشبختی، دانلود رمان بازگشت به خوشبختی، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان غمگین عاشقانه، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی، دانلود رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه،

برای دانلود دانلود کتاب رمان بازگشت به خوشبختی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.