دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی دانشگاه کافی نیست

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی دانشگاه کافی نیست

کتاب صوتی دانشگاه کافی نیست اثر خلیل رضوی راهنما و هشداری است برای دانشجویانی که فقط به دانشگاه رفتن و مدرک گرفتن اکتفا می‌کنند. در صورتی که کارایی و عملکرد آن‌ها بسیار مهم‌تر از مدرک تحصیلی است.

نویسنده در این آموزش مطالبی را بیان می‌کند که به عنوان یک هشدار جدی و بسیار مهم برای جوانان و والدین می­‌تواند مطرح باشد و اینکه حواس‌­شان باشد که برای دانشگاه به عنوان یک کعبه‌­ی آمال نگاه نکنند و اصطلاحاً به فکر نان باشند که دانشگاه فقط شاید آب­‌ را تشکیل دهد. 

این آموزش بسیار جالب است و اگر به هشدارهای نویسنده دقت کنید، می­‌توانید آینده‌­ی خوبی برای خودتان داشته باشید، می­‌توانید کسب و کار خوب و پول­‌سازی برای خودتان داشته باشید اگر این کتاب را جدی بگیرید. اگر به آینده­‌ی خودتان بخواهید ارزش دهید این مطالب را عملیاتی کنید.

کلمات کلیدی: عملکرد دانشگاه ها، کارایی دانشگاه ها، کسب و کار، طرح کسب و کار، استخدام، مصاحبه شغلی، موفقیت در کسب و کار، انتخاب شغل مناسب، یافتن شغل مناسب، انتخاب شغل، ایجاد شغل، موفقیت شغلی، کسب درآمد، کسب و کار موفق،

برای دانلود کتاب صوتی دانشگاه کافی نیست و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.