دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب رژیم غذایی پنج به دو: بخورید و لاغر شوید

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رژیم غذایی پنج به دو: بخورید و لاغر شوید

کتاب رژیم غذایی پنج به دو: بخورید و لاغر شوید نوشته احسان مظلومی رژیم تقریبا جدید، تست شده، علمی و آسان است. به کمک این رژیم می‌توانید بدون این که فشاری به خودتان بیاورید لاغر شوید و سلامت بمانید.

این کتاب به زبانی بسیار ساده و در حجمی کم نوشته شده و برای همه قابل استفاده است. در رژیم پنج به دو، ما دو روز در هفته رژیم می‌گیریم. در این دو روز خانوم‌ها مجازند هر روز ۵۰۰ کیلو کالری و آقایان هر روز ۶۰۰ کیلو کالری غذا بخورند. هر روز یعنی از صبح که بیدار می‌شوید تا شب که می‌خوابید. چون در خواب هم غذا نمی‌خورید عملا می‌شود صبح فردا. ۵ روز دیگر هفته روزهای آزاد هستند. البته نه کاملا آزاد، نسبتا آزاد. در این روزها خانوم‌ها می‌توانند هر روز بین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوکالری و آقایان می‌توانند بین ۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰ کیلوکالری غذا بخورند که میزان خیلی مناسبی است. بسیاری از افراد معمولی همین مقدار را هم در روز نمی‌خورند. این دو روز رژیم باید از هم فاصله داشته باشند. مثلا دوشنبه و پنج شنبه. وقتی دو روز در هفته، آن هم با فاصله رژیم می‌گیریم، بدن ما (در واقع مغز ما) احساس کمبود جدی در مواد غذائی نمی‌کند و کالری سوزی را کاهش نمی‌دهد. در نتیجه بطور آهسته و پیوسته وزن کم می‌کنیم و فشاری هم به خودمان نمی‌آوریم.

کلمات کلیدی: چاقی، تغذیه، تغذیه سالم، اصول تغذیه، درمان چاقی، بهترین روش کم کردن وزن، رژیم کاهش وزن، رژیم غذایی، برنامه غذایی، انقلاب غذایی، لاغری، برنامه لاغری،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.