دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب معلولیت جسمی حرکتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب معلولیت جسمی حرکتی

این کتاب از یک فایل اسلاید شو تبدیل به pdf شده است.

معلولیت پدیده ای است جهانی که همیشه و همه جا مطرح بوده و می باشد اما در جوامع مختلف از نظر شدت، نوع و نحوه مقابله و برخورد با آن شرایط متفاوتی داشته است. آنچه مسلم است این ناتوانی و معلولیت حقیقی در کلیه جوامع و در طول تاریخ اجتناب ناپذیر بوده است.

عواملی مانند جنگ، تکنولوژی، رشد روز افزون جمعیت، عدم رعایت بهداشت، فقدان آموزش و پیشگیری و ... موجب شده اند که تعداد معلولین در جهان افزایش یابد به طوری که این معضل اجتماعی به عنوان یکی از مسایل پیچیده و مهمی در آمده است که جوامع با آن مواجه هستند.

کلمات کلیدی: معلول، معلولیت، مشکلات معلولین، ایجاد معلولیت، مقابله با معلولیت، معضل اجتماعی، معلولیت حقیقی، معلولیت جسمی، ناتوانی، زیستن با معلولیت، معلولیت حرکتی، توان بخشی، انواع معلولیت، ناتوانی حرکتی، صرع،

برای دانلود کتاب معلولیت جسمی حرکتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.