دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آدمیان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آدمیان

کتاب آدمیان، مجموعه‌ای از یازده داستان کوتاه است که به قلم زویا قلی‌پور به نگارش درآمده. این داستان‌ها رنج و تنهایی انسان‌ها را روایت می‌کنند. قلی پور در این داستان‌های کوتاه به سراغ تنهاییِ آدمی رفته؛ و از احساسی سخن به میان می‌آورد که منشا رنج آدمی است. اما راه نجات چیست؟ تنها راه پناه بردن انسان به انسان است!

در این کتاب به‌خوبی رنج تنهایی به تصویر کشیده شده و نشان می‌دهد انسان‌ها تا چه اندازه می‌توانند بر زندگی یکدیگر اثربخش باشند. محتوای این داستان‌ها در ظاهر جدا از هم، اما دارای رشته‌ی اتصالی است که همه‌ی این یازده داستان را به یکدیگر وصل می‌کند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب داستان، داستان کوتاه، مجموعه داستان، داستان ایرانی، دانلود pdf کتاب داستان،

برای دانلود کتاب آدمیان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.