دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ذهن زیبا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ذهن زیبا

کتاب ذهن زیبا نوشته‌ی سید صالح فتوحی، مجموعه‌ای از پنج داستان کوتاه در ژانر‌های مختلف با نام‌های عشق جنگ زده، مردی از جنس ایثار، شکست غرور، برای عدالت و سختی برای عشق است.

عشق جنگ زده روایت‌گر داستان عاشقانه‌ای است که با جنگ گره خورده و ماجرای‌های پرفراز و فرودی دارد. مردی از جنس ایثار داستانی از خود گذشتگی مردی با دستان خالی است؛ مردی که در راه فرزندان ایثار می‌کند. برای عدالت داستانی کوتاه از تبعیض نژادی است؛ روایتی از آزادی‌خواهی و برابری.

در بخشی از کتاب ذهن زیبا می‌خوانیم:

مثل هر روز از زندان‌های تنگ و تاریک خارج می‌شوند تا برای کار به معدن سنگ بروند. ساعت‌های طولانی زیر نور آفتاب سوزان به خرد کردن سنگ‌های بزرگ و محکم می‌پردازند تا دوران محکومیت خود را سپری کنند. مثل هر روز ژنرال اسمیت آن‌ها را زیر نظر دارد و با شلاق خود بر پیکر آن‌ها می‌کوبد تا بیشتر و بیشتر کار کنند. با بدنی ضعیف و با قوای تحلیل رفته به هنگام غروب به زندان‌ها تاریک باز می‌گردند تا دوباره صبح شود و بتوانتد رنگ روشنایی را ببینند.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه ذهن زیبا برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه ذهن زیبا، مجموعه داستان کوتاه ذهن زیبا، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه ذهن زیبا، دانلود داستان کوتاه ذهن زیبا، دانلود داستان کوتاه ذهن زیبا برای اندروید، دانلود داستان کوتاه ذهن زیبا برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.