دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ارز گرام تلگرام را رایگان دریافت کنید!

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ارز گرام تلگرام را رایگان دریافت کنید!

کتاب ارز گرام تلگرام را رایگان دریافت کنید! نوشته‌ی امید فدوی، به شرح مختصری در ارتباط با چگونگی نصب کیف پول تلگرام، چگونگی اخذ توکن گرام به صورت رایگان و سایر موارد مرتبط با آن می‌پردازد.

با توجه به محدودیت‌های مرتبط با فرایند عملکرد پروژه تلگرام، یک نسخه آزمایشی از سوی این تیم برای نصب کیف پول تلگرام منتشر و ارائه شد که هم  اکنون بر روی شبکه تست به صورت آزمایشی عمل کرده و می‌توان از طریق این کیف پول، به طور کاملا رایگان موفق به دریافت ارز گرام شد.

گفتنی است که توکن‌های گرام بر شبکه تست موجود می‌باشند اما خرید و فروش و استفاده از آن در حال حاضر امکان پذیر نیست و همین موضوع سبب شده که علاقمندان و کاربرانی که مشتاق به دریافت توکن گرام هستند، کیف پول تلگرام را نصب و در پی آن توکن گرام رایگان دریافت نمایند.

البته تمام این پلتفرم هنوز به مرحله نهایی نرسیده و در مرحله آزمایشی به سر می‌برد. اگر می‌خواهید به سراغ ارز‌های موجود در بازار که قیمت و قابلیت خرید و فروش دارند بروید نیاز به نصب و استفاده از یک کیف پول مطمئن دارید.

کلمات کلیدی: ارز دیجیتال گرام چیست، ارز تلگرام، ارز گرام فری، ارز گرام چیست، تجارت الکترونیک، تعریف تجارت الکترونیک، انواع تجارت الکترونیک، مزایا و معایب تجارت الکترونیک، مقاله در مورد تجارت الکترونیک، تجارت الکترونیک pdf، تجارت الکترونیک چیست pdf، انواع تجارت الکترونیک، محدودیت های تجارت الکترونیک، Electronic commerce، مزایای تجارت الکترونیک برای جامعه، تاریخچه ی تجارت الکترونیک،

برای دانلود کتاب ارز گرام تلگرام را رایگان دریافت کنید! و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.