دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 10 نکته مهم اصول طراحی کاراکتر کارتونی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 10 نکته مهم اصول طراحی کاراکتر کارتونی

کتاب 10 نکته مهم اصول طراحی کاراکتر کارتونی نوشته‌ی بهزاد احدپور، مهم‌ترین عوامل برای اینکه به طراحی حرفه‌ای تبدیل شوید را به شما آموزش می‌دهد.

اگر در تلاش هستید تا با هنر طراحی خود به شخصیت‌های منحصر به فردی که خلق می‌کنید جان دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا نکات موجود در این  کتاب را تا انتها بخوانید.

10 نکته از اصول طراحی کاراکتر کارتونی:

1-بی‌شخصیت نباشد!!!
2- به طراحی ، نقاشی عادت کنید!
3- کاراکترهای کارمند!!!
4- اصول طراحی کاراکتر فانتزی
5- چطور در حرفه تصویرسازی کاراکتر کارتونی موفق شویم؟
6- برای شخصیت پردازی شخصیت کارتونی از رنگ‌ها بهره جویید
7- ایجاد خلق‌وخو
8- رنگ در اصول نقاشی کاراکتر کارتونی
9- نقاشی دیجیتال کاراکتر کارتونی
10- لباس

کلمات کلیدی: طراحی شخصیت های کارتونی دخترانه، طراحی شخصیت های کارتونی با مداد، اموزش طراحی کاراکتر کارتونی، طراحی کاراکتر انیمیشن، طراحی کاراکتر تصویرسازی،

برای دانلود کتاب 10 نکته مهم اصول طراحی کاراکتر کارتونی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.