دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مورگ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مورگ

کتاب مورگ نوشته‌ی کلر رداوی، با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعدد و مناسبی آراسته شده است، می‌کوشد، تا تقویت روحی - روانی حاصل از نذر و نیازها را در زندگی گروهی از انسان‌های روی زمین برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان بازگو نماید.

اهمیّت نذر و نیاز در قصّه‌ها:

انسان مخلوق ناشناخته‌ای است که معجونی از جسم و جان می‌باشد لذا نمی‌توان در مورد آن فقط به آنچه قابل مشاهده و اندازه گیری فیزیکی است، بسنده نمود. 

در گسترۀ جهان هستی اتفاقات متعددی هر لحظه و هر آن رُخ می‌دهند که لاجرم دلایلی برای حدوث آن‌ها متبادر می‌باشند. بسیاری از این وقایع دارای عواملی می‌باشند که پیش از این شناخته شده‌اند ولیکن برخی دیگر از عوامل مذکور تاکنون ناشناخته مانده و این امکان نیز وجود دارد که بشر هیچگاه نتواند دلایلی برای آن‌ها بیابد. 

در این گذر، انسانی وجود دارد که از بدو پیدایش در معرض مخاطرات عدیده‌ای قرار داشته است لذا هر آن در جستجوی دلایل موجّد آن‌ها بوده، تا شاید بتواند از وقوع آن‌ها جلوگیری نماید و یا لااقل از شدّت مخاطرات آن‌ها بکاهد و چون اغلب به آنچه در جستجویش بوده است، دست نمی‌یافته، به خلق ایده‌ها و عقایدی در مورد آن‌ها می‌پرداخته است و بدین ترتیب از نیروی شگرفی که در اعماق روح و روانش وجود داشته و دارد، به عنوان آخرین سلاح خویش به خوبی بهره می‌گرفته‌اند. 

توانائی‌های روحی انسان‌ها همچنانکه در کتاب "انسان، موجود ناشناخته" اثر "الکسیس کارِل" نیز آمده است، بسیار بیشتر از آن است که به نظر می‌آید لذا هر آن که از همه جا ناامید و مأیوس می‌گردیده، به نذر و نیاز به درگاه خداوند بزرگ، الهه‌ها، مقدسین و حتّی بُت‌های ساختۀ خودشان دست می‌یازیده، تا فرجی در مشکلاتش حاصل آید. 

کلمات کلیدی: کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، Morg، Clare Reddaway،

برای دانلود کتاب مورگ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.