دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ساختار عالم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ساختار عالم

کتاب کتاب ساختار عالم نوشته‌ی طهمورث کارگر، دارای ماهیت علمی و عرفانی است که دیدگاه جدیدی را در ارتباط با خلقت عالم بیان می‌کند.

در این کتاب به فرضیۀ بیگ بنگ پرداخته شده و دلایل علمی مربوط به آن نقض گردیده است و توسط مولف تئوری جدیدی در خلقت عالم مطرح شده است.

از دید مولف؛ مبنای خلقت کل عالم ماده فوتون در نظر گرفته شده است و کلیۀ موجودات در عالم هستی به صورت کلنی از فوتون‌ها در نظر گرفته شده‌اند. در این کتاب خلقت به معنای تشکیل کلنی فوتون‌ها می‌باشد و یک امر طبیعی و قانون‌مند تلقی می‌گردد.

در این کتاب بیان شده است که عملکرد سیاه چاله‌ها در کهکشان به عنوان مبدل ثانویه است و سیاه چاله ها موجب تغییر در ماهیت فوتون می‌گردند و با این کار فوتون را از عالم ماده خارج می‌کنند و به عالم فراماده انتقال می‌دهند.

یکی از مباحثی که در کتاب بیان شده، مبحث هوشمندی موجوداتی است که سلسله اعصاب و مغز ندارند. مولف به هوشمندی و رفلکس ویروس‌ها و گیاهان پرداخته و اثبات نموده که هوشمندی موجودات ناشی از حضور و غوطه‌ور بودن همۀ موجودات در پدیده‌ای به نام شعور عالم هستی است.

در این کتاب به موضوعاتی مانند زمان، جبر، اختیار و سرنوشت نیز پرداخته شده است.

کلمات کلیدی: درباره جهان هستی، جهان هستی چیست، راز جهان هستی، دانستنیهای جهان هستی، pdf کتاب ساختار عالم، انتهای جهان هستی کجاست، جهان هستی از کجا امده، منشا جهان هستی، آغاز جهان، جهان هستی از کجا امده،

برای دانلود کتاب ساختار عالم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.