دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش فریمورک کدایگنایتر CodeIgniter

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش فریمورک کدایگنایتر CodeIgniter

کتاب آموزش فریمورک کدایگنایتر CodeIgniter نوشته‌ی لقمان احمدی، به بررسی یک ابزار اساسی برای توسعه مدرن و پیشرفته وب می‌پردازد.

کدایگنایتر یک فریمورک قدرتمند  برای توسعه دهندگان PHP است. با استفاده از معماری MVC، می‌توانید یک وب کم حجم و دارای ویژگی‌های بسیار کارآمدتر ایجاد کنید. از این گذشته، همچنین مجموعه گسترده‌ای از کتابخانه‌ها را فراهم می‌کند که به شما در پیشرفت سریع محصول شما کمک می‌کند.

در آموزش کدایگنایتر، اصول این فریمورک را می‌آموزید. علاوه بر این به شما نشان داده می‌شود که چگونه MVC کار می‌کند و چگونه می‌توانید یک برنامه ساده با کدایگنایتر ایجاد کنید.

کلمات کلیدی: آموزش پروژه محور codeigniter، آموزش کدیگ نایتر، آموزش طراحی سایت با codeigniter، codeigniter درباره، اموزش طراحی صفحات وب، آموزش codeigniter از پایه، اموزش طراحی صفحات وب،

برای دانلود کتاب آموزش فریمورک کدایگنایتر CodeIgniter و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.