دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ایده پردازی به سبک حرفه‌ای‌ها

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ایده پردازی به سبک حرفه‌ای‌ها

مهرداد جیرانی کمالی در کتاب ایده پردازی به سبک حرفه ای‌ها، دو تکنیک ابداعی و نوین را برای یافتن ایده‌های ناب در هر زمینه‌ای، به شما آموزش می‌دهد.

ویژگی‌های مثبت این کتاب عبارتند از:

روان و رسا بودن متون و جملات
دارا بودن تصاویر
آموزش تکنیک‌های نایاب و جدید
ساختار قاعده مند و سازمان یافته محتوای کتاب
دارا بودن بخشی به نام حرفه‌ای‌گری
پس از مطالعه کامل کتاب، از خواننده انتظار می‌رود توانایی تولید ایده‌های ناب در هر زمینه‌ای را داشته باشد.

در بخشی از کتاب ایده پردازی به سبک حرفه‌ای‌ها می‌خوانیم:

دنیای ایده پردازی یک دنیای متنوع و فوق‌العاده جذاب است که اگر در آن قدم بگذاریم هر روز به آن علاقه‌مند‌تر می‌شویم زیرا ما را با چالش‌های جذاب و گاهی هم دشوار درگیر می‌کند که با حل‌شان به سمت اهداف نزدیک‌تر می‌شویم. 

در عصر امروز اگر بخواهیم به بقا ادامه دهیم، نیاز به فکر و اندیشه جدید داریم، زیرا تقلید یا رقابت، دیگر پاسخگوی همه افراد نیست!

از مهم‌ترین دلایل نگارش این کتاب، ایجاد یک راهنمای کوتاه، رسا و مناسب برای ایده‌پردازی بود که به شدت وجود آن حس می‌شد.

کلمات کلیدی: رازهای موفقیت شغلی، موفقیت شغلی pdf، راهکارهای موفقیت شغلی، ایده های خلاقانه، ایده های درآمد زا، کارآفرینی، ایده های کارآفرینی، خلاقیت، ایده های خلاقانه، دانلود کتاب خلاقیت، ایده های کسب و کار، ایده پردازی، ایده های تجاری، آموزش خلاقیت pdf، تکنیک های خلاقیت pdf،

برای دانلود کتاب ایده پردازی به سبک حرفه‌ای‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.