دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دروغگویی کودکان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دروغگویی کودکان

کتاب دروغگویی کودکان نوشته‌ی محدثه قربانی، درباره‌ی علت‌ها و روش‌های درمان دروغگویی، با بیانی روان، ساده و با مثال‌های عینی است. یکی از هدف‌های این کتاب، کمک به شما و ارتقای دانش شما در این حوزه است. از همه مهم‌تر، این اتفاق‌ها در حجم کم و مفیدِ کتاب صورت می‌گیرد.

بسیاری از ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم با کودکان ارتباط داریم. این ارتباط می‌تواند در قالب پدر و مادر، خواهر و برادر، معلم، مربی، رابطه‌ی خویشاوندی و ... باشد. تقریباً همه‌ی ما نگران دروغگویی کودکان هستیم. چرا که دروغگویی در کودکی، آن‌ها را به بزرگسالان دروغگو تبدیل خواهد کرد و آینده‌ی آن‌ها و همین طور اجتماع را تحت تأثیر قرار خواهد داد. این کتاب در پی حل این مشکل است.

کلمات کلیدی: فواید راستگویی و نتیجه دروغگویی، دروغ pdf، با بچه ای که دروغ میگوید چگونه رفتار کنیم، علت دروغ گفتن کودکان، علل دروغگویی در دانش آموزان، دروغگویی، روانشناسی دروغ گفتن، دروغگویی در روانشناسی، روانکاوی دروغ، ریشه دروغگویی، برخورد با دروغگو، دلایل دروغگویی، تفاوت انسان راستگو و دروغگو،

برای دانلود کتاب دروغگویی کودکان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.